Film Sİtemiz Kesinlikle Reklamsızdır Filmlerimizi keyifle hd kalite ve donmadan izleyebilirsiniz iyi seyirler..

21 Görüntülenme
Her Şey Aşk İçin izle
4.3 IMDB Puanı

Her Şey Aşk İçin izle

(Her Sey Ask Için)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ahmet Kapucu
Her Şey Aşk İçin (Her Sey Ask Için) izle, Sadef ve Alper, uzun bir süre boyunca birlikte olmuş ve artık ilişkilerini evlilikle taçlandırmak istemişlerdir. Alper, ailesiyle birlikte Sedef'i istemeye gider, ancak Sedef'in dedesi Emekli Albay İskender'in şartları onları şaşırtır. İskender, müstakbel damadının bedelli askerlik yapmış olduğunu öğrenince evlenmelerine izin vermez. İskender, torununun Sadef'le evlenmesine ancak Alper'in kendi çiftliğinde 30 gün boyunca askeri eğitime tabi tutulmasını şart koşar.
Alper, aşkı uğruna bu teklifi hemen kabul eder. Ancak İskender'in çiftliği sadece askeri eğitimle sınırlı değildir. İskender, sıradışı ve zorlayıcı görevlerle Alper'i test eder. Alper, acemilikten profesyonelliğe doğru hızla ilerlerken, çiftlikteki sırların ve aile tarihlerinin izlerini de sürmeye başlar.
Ancak bir gün, İskender'in eski günlere ait bir vasiyet mektubunu bulur. İskender, Alzheimer hastalığına yakalanmıştır ve ölmeden önce bu vasiyetin yerine getirilmesini istemiştir. Alper, İskender'in son dileğini yerine getirebilmek için dedesinin yanında olması gerektiğini anlar.
Böylece, Alper ve İskender arasında duygusal bir yolculuk başlar. İkisi, birlikte macera dolu bir yolculuğa çıkarlar, İskender'in vasiyetini gerçekleştirmek için sıradışı görevler üstlenirler. Bu yolculuk, hem aşkın gücünü hem de bir ailenin geçmişini anlamaya yönelik önemli bir öğrenme deneyimi haline gelir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

hırsızlık yapma emeğe saygısızlık Lutfen