Film Sİtemiz Kesinlikle Reklamsızdır Filmlerimizi keyifle hd kalite ve donmadan izleyebilirsiniz iyi seyirler..

66 Görüntülenme
Kurye izle
6,0 IMDB Puanı

Kurye izle

(El correo)
Kategori
Senaryo Patxi Amezcua, Alejo Flah
Bir vale olarak çalışan genç ve hırslı bir adam, kazandığı sıradan maaşla yetinmek yerine daha büyük hayaller peşinde koşmaya karar verir. Tesadüfen tanıştığı bir grup suçlu, ona hızlı ve büyük paralar vaat eden bir para aklama teklifi sunar. Başlarda sadece para kazanma amacı güden vale, bu teklifi kabul eder ve kendini beklenmedik bir suç dünyasının içinde bulur. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Aklama operasyonları sırasında birbirinden tehlikeli karakterlerle ve aksiyon dolu anlarla karşı karşıya gelir.

Hızla yükselen para ve lüks arabaların çekiciliği, onu bu tehlikeli dünyaya daha da derinlemesine çeker. Her geçen gün bir öncekinden daha riskli işlere bulaşırken, vale olan genç adamın hayatı, artık tamamen kontrolü dışına çıkmıştır. Ne kadar çok kazanırsa kazansın, bir türlü bu döngüden kurtulamaz. Bir yandan eski sakin hayatını özlerken, diğer yandan da bu yeni adrenalin dolu hayata alışmaya başlar. Ancak bu tehlike dolu dünya, onu sadece yüksek riskli durumlarla değil, aynı zamanda moral ve etik ikilemlerle de karşı karşıya bırakır. Durum giderek karmaşık bir hal alırken, genç adamın sadece fiziksel değil, aynı zamanda psikolojik olarak da hayatta kalma mücadelesi başlar. Artık bu dünyadan çıkış yolu bulması gerekmektedir, ama nasıl?

Bu hikaye, adrenalin ve tehlikenin dorukta olduğu, bir vale olan gencin para ve güç hırsının nasıl bir karmaşaya yol açabileceğini anlatan sürükleyici bir film.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

hırsızlık yapma emeğe saygısızlık Lutfen