Film Sİtemiz Kesinlikle Reklamsızdır Filmlerimizi keyifle hd kalite ve donmadan izleyebilirsiniz iyi seyirler..

“Hava Muhalefeti” Sinemalarda!

admin
15 Nis 2023
“Hava Muhalefeti” Sinemalarda!

Güldür Güldür Show’un yaratıcı ekibi tarafından kaleme alınıp beyaz perdeye aktarılan “Hava Muhalefeti” filmi nihayet sinema salonlarında izleyicilerle buluşuyor.. Yüksek dozda kahkaha vadeden film, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Başrollerini Ali Sunal ile Doğa Rutkay’ın paylaştığı “Hava Muhalefeti”nin oyuncu kadrosunda; Ege Kökenli, Burak Hakkı, Ali Yoğurtçuoğlu, Kemal Uçar, Kerem Atabeyoğlu, Bülent Seyran, Ünal Yeter, Kadir Polatçı, Mekin Sezer, Mazlum Çimen, Aziz Aslan, Serkan Tatar gibi değerli isimler yer alıyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Murat Kepez otururken, senaryo da Murat Kepez, Eray Akyamaner, Uğur Güvercin ve Ayberk Sak’ın imzasını taşıyor.

YILIN EN HAVALI FİLMİNDESİNİZ: LÜTFEN KEMERLERİNİZİ BAĞLAYIN!

“Hava Muhalefeti”nin konusu kısaca şöyle:

Milletvekili adayı Cemil Yıldırım, sevgilisi Gözde ile birlikte hafta sonu kaçamağı yapmak için Bodrum uçağındaki yerlerini almışlardır. Küçük bir kaçamak diye başlayan hafta sonu tatili çok eğlenceli bir yolculuğa dönüşecektir. İkili ve uçaktaki diğer yolcular kendilerini bekleyen sürprizlerden habersizdir. Bakalım bu kahkaha dolu yolculukta neler olacak?

Yorumlar

hırsızlık yapma emeğe saygısızlık Lutfen